W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

Nazwa inwestycji:

Budowa pawilonu handlowego E’Leclerc w Szczecinie przy ul. Rostockiej 15

Okres realizacji budowy: październik 2013r. – grudzień 2013r.

Waga konstrukcji: 109 t

Łączna wartość inwestycji: ok. 760 000 PLN netto

Generalny Wykonawca:

Skanska S.A. z siedzibą: 01-518 Warszawa, ul. Gen. Zajączka 9

Wykonawca:

Ekomech Sp. z o.o. z siedzibą: Kłębowiec 102, 78-600 Wałcz


„Roboty wykonano z należyta starannością, zgodnie z zawartą umową, przy użyciu dobrej jakości materiałów i przez fachową kadrę pracowników. Na podkreślenie zasługuje sprawność organizacyjna i techniczna firmy oraz umiejętność rozwiązywania problemów wykonawczych.”

Szczegóły Realizacji

Zakres prac:

  • Wykonanie, dostawa i montaż konstrukcji stalowej w ilości 109 t, dźwigary, płatwie, stężenia, konstrukcje wsporcze pod urządzenia i pasma świetlne
  • Wykonanie zabezpieczenia konstrukcji stalowych przed korozją zestawem farb epoksydowo-poliuretanowych o grubości 160 µm, w tym farbą epoksydową na grubość 80 µm oraz farbą nawierzchniową poliuretanową na grubość 2*40 µm. Konstrukcja stalowa dachu zabezpieczona farbą pęczniejącą do R15.

Parametry techniczne i geometryczne obiektu:

  • Powierzchnia zabudowy: 4.600 m2
  • Kubatura obiektu: 39.000 m3
  • Obiekt ma charakter handlowo-usługowy, handel wielkopowierzchniowy zajmuje ok. 2 000m2, pozostałą powierzchnie zajmują biura i butiki

Zdjęcia z Realizacji

TOP